Aktualności

Jolanta Fajkowska i Agnieszka Kunikowska dziękujemy z całego serca!

Panie - dziennikarka Jolanta Fajkowska i aktorka Agnieszka Kunikowska zostały zwyciężczyniami w TVP „Wielkiego Testu o Języku Polskim”.
Wykazały się doskonałą znajomością prawideł naszego języka ojczystego.
Przyjechały do Kalisza by osobiście wręczyć swoją wygraną.

Serdecznie dziękujemy za wybór i wsparcie finansowe naszej fundacji.
Przekazana wygrana pozwoli na dalszą promocje i pomoc dla seniorów z naszego miasta.

 

Wesołego Alleluja :)

Szanowni Państwo,

 Przyjmijcie serdeczne życzenia miłości, radości i spokoju z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech te piękne święta będą wyjątkowe, będą prawdziwym przeżyciem, umocnieniem polskiej i chrześcijańskiej tradycji.

Ufamy, że nie zabraknie obfitości na świątecznym stole, dopisze dobre zdrowie, siły i wszelka pomyślność, a chwile spędzone z najbliższymi w rodzinnym gronie przyniosą moc pozytywnych doświadczeń i emocji.

Mając nadzieję, że wraz z Wielkanocą nadejdzie wiosenny optymizm, życzymy by ta radość i słoneczna pogoda zagościły w Państwa sercach na dłużej - energii i chęci działania wystarczyło na każdy dzień, który jest przed nami.

 

 

W piątek podpisaliśmy koleją umowę dot. programu WIELKOPOLSKA KARTA RODZINY.

W piątek podpisaliśmy z Marzena Wodzińska kolejną umowę dot. zadania upowszechniania programu Wielkopolska Karta Rodziny w ramach otwartego konkursu ofert. Na zadanie przeznaczono kwotę 90 000,00 zł.

- Samorząd Województwa Wielkopolskiego za pomocą projektu upowszechnia program, który promowany jest wśród partnerów zainteresowanych wsparciem rodzin wielodzietnych w naszym województwie. Program został przyjęty przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego 29 maja 2014 roku – mówiła Marzena Wodzińska, jednocześnie zapraszając samorządy lokalne do przyłączenia się z własnymi inicjatywami do Wielkopolskiej Kart Rodziny, jak już zrobiło to wielu Prezydentów, Burmistrzów, Wójtów z Wielkopolski.

Dzięki Wielkopolskiej Karcie Rodziny każdy jej posiadacz ma dostęp do ulg i zniżek w każdym zakątku naszego województwa.
https://rops.poznan.pl/wielkopolska-karta-rodziny/partnerzy/